top of page

БЛАГОДІЙНИЙ

БЛАГОДІЙНИЙ

ГУМАНІТАРНА

МЕДИЧНА

ЕКСПЕДИЦІЯ

МЕТА ПРОЕКТУ

Профілактика та лікування порушень стану здоров’я, пов'язаних з збройними конфліктами, у цивільного населення, в тому числі дітей, шляхом створення мобільних медичних бригад та проведення гуманітарно-медичних експедицій в регіони України, що постраждали від військових дій.

SoL med.png

Збройні конфлікти руйнують сім’ї, діти стають свідками жахливих подій, отримують психологічні травми, які впливають у подальшому на їх розвиток та доросле життя. Додатково цей стан значно погіршують проблеми з харчуванням та водою. Раціон харчування втрачає свою збалансованість, а в окремих випадках люди вимушені голодувати. Ця проблема може значно впливати на фізичний, психічний та інтелектуальний розвиток дитини, а також стати причиною розвитку так званих психічних, посттравматичних стресових розладів та аліментарно залежних захворювань.

ПРОБЛЕМАТИКА

У дітей можуть виникнути проблеми з здоров’ям, що пов’язані з дією психологічних та аліментарних факторів. Найпоширеніші з них це захворювання, що викликанні дефіцитом поживних речовин та розладами травлення (дефіцитні анемії, рахіт, гіповітамінози та гіпомікроелементози, гастрити та дуоденіти, диспанкреатизм, кишкові інфекції тощо), посттравматичні стресові розлади, психосоматичні порушення (такі, як логоневроз (заїкання), енурез (нетримання сечі), тривожні стани та ін.),  а також  проблеми з навчанням, увагою, можливістю запам’ятовувати інформацію.

20220502_190732.jpg
20220502_190710.jpg

В селах та містечках України катастрофічно не вистачає лікарів, обладнання та медичних препаратів. Особливо складна ситуація в регіонах, що безпосереньо постраждали від військових дій.

Люди фактично залишаються без можливості отримати найнеобхіднішу медичну допомогу.

20220502_190748.jpg

КВАЛІФІКОВАНА
МЕДИЧНА ДОПОМОГА

там де вона потрібна

Одним з шляхів вирішення даних проблем є створення мобільних медичних бригад (ММБ) для проведення регулярних гуманітарно-медичних експедицій в регіонах України, бескоштовного медичного обстеження та допомоги людям, що через війну залишились без можливості отримувати кваліфіковану медичну допомогу в місці проживання.

 

Під час гуманітарно-медичних експедицій мобільні медичні бригади, що мають необхідне сучасне обладнання, проводять прийом паціентів, та здійснюють доставку адресної гуманітарної допомоги, що може включати персонально підібрані функціональне харчування, полівітамінні комплекси та необхідні лікувальні засоби та медичні препарати.

Безымянный.png

Допомога дорослим та дітям з родин, що постраждали від військового конфлікту передбачає наступні напрямки роботи: 

Проведення комплексних діагностичних заходів (лікар-терапевт або лікар-педіатр, лікар з невідкладних станів, психолог, у тому числі дитячий, лабораторні та інструментальні методи дослідження)

 

Лікування виявлених порушень стану здоров’я, у тому числі хронічних

 

Лікування та подальша профілактика дефіцитів поживних речовин

 

Психологічна реабілітація (лікування), що включає безпосередньо роботу з дорослим або з дитиною,  її близькими людьми та середовищем, що оточує дитину

Завдання мобільної медичної бригади

1

Оперативний виїзд до місця надання медичної допомоги

Проведення діагностично-консультативних заходів у рамках сім’ї та безпосередньо з дітьми

2

Здійснення консультацій психолога та заходів з психологічної підтримки.

Проведення лікувальних процедур або маніпуляцій та надання рекомендації щодо подальшого лікування

3

Забезпечення лікувальними засобами, у тому вітамінно-мінеральними комплексами, функціональним харчуванням та необхідними рекомендаціями з профілактики, психологічної підтримки, харчування та здорового способу життя

4

Віддалений контроль лікування та повторні консультації у онлайн форматі

Повторний виїзд до місця та проведення контролю ефективності наданої допомоги

Мобільна медична бригада

Ukrainian soldiers fight for peace and will give their lives to protect the lives of children, women and civilians.

The Ukrainian army heroically defends every village, every town and every city in order to end this unjust war and prevent its conflagration from spreading to the whole world.

Help army to firght fot piecefull future of Ukraine and Europe

photo1646570776 1111.jpeg

Олександр Геннадійович

Луценко

photo1651731547.jpeg

Ляна

Іванівна

Божко

Лікар-кардіолог та лікар невідкладних станів. Інтегративний лікар, який займається здоров’ям серцево-судинної системи

Ляна Іванівна знається не лише на тому, як забезпечити нашому серцю довге здорове життя, вона також є лікарем невідкладних станів

20 років Ляна Іванівна працювала в кардіолого-реанімаційній бригаді

photo1651731506.jpeg

Катерина Володимирівна Ворончук

Лікар-кардіолог та лікар невідкладних станів. Інтегративний лікар, який займається здоров’ям серцево-судинної системи

Ляна Іванівна знається не лише на тому, як забезпечити нашому серцю довге здорове життя, вона також є лікарем невідкладних станів

20 років Ляна Іванівна працювала в кардіолого-реанімаційній бригаді

Лікар-педіатр
Сімейний лікар
Дитячій анестезіолог-реаніматолог

 

Наш педіатр – мама трьох діток, лікар реаніматолог та дитячий анестезіолог за освітою.
Катерина впевнена: мама завжди знає, що краще для її дитини  крім випадків сильного стресу і перевтоми, коли в першу чергу необхідно відновити мамин ресурс  Тоді вже вона сама зможе налагодити здоров'я своєї дитини

ПІДТРИМАЙ ПРОЕКТ

Проводиться збір пожертвувань:

 

  1. обладнання автомобіля мобільної медичної бригади

  2. купівля вітамінів та медикаментів

bottom of page